Ana sayfa

Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Fabrikamız 18.000 metrekarelik bir alanı, toplam 5 katlı, toplam 4 farklı üretim hattını ve yaklaşık 300 çalışanı kapsamaktadır.


  Şu anda, enjeksiyon kalıplama makineleri, boru kesme makineleri, boru bükücüler, kaynak istasyonları ve diğer ekipmanlar gibi birçok gelişmiş ekipman tanıtılmıştır.Toplamda 100'den fazla üretim ekipmanı tanıtıldı.Bunlar arasında, arabaların ve diğer ürünlerin aylık üretim kapasitesi 100.000 takım, banyo arabalarının aylık üretim kapasitesi 90.000 takım vb.


  Aynı zamanda bir numune odası ve bitmiş ürün deposu ile donatılmıştır.Ana ürünler Avrupa, Japonya, Güneydoğu Asya ve diğer pazarlara satılmaktadır.

   

  Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 0Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 1Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 2Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 3Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 4Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 5Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 6Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 7

 • OEM / ODM

  Farklı ürünlerle özel olarak bir numune odası kurun.Logo özelleştirme, ürün özelleştirme ve tasarım sağlayın, müşterilerin farklı özelleştirme ihtiyaçlarını karşılayın!

   

  Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Haining Youtuo Commodity Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss. Liu

Tel: +86 18857058396

Faks: 86-0573-87781193

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin